БТІ-приват технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
"ФЛП Чайка А.Н."

замовити дзвінок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В
(вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технічний паспорт за 1 день
узаконення об'єктів нерухомості
оцінка нерухомості і майна

Замовити техпаспорт

  всі поля обов'язкові

  Введення в експлуатацію

  Процес введення в експлуатацію проходять всі «новозбудовані» будівлі і споруди, об’єкти, що пройшли переобладнання, капітальний ремонт, реконструкцію, реставрацію, а також будь-який інший вид видозміни конструкції. Дана процедура здійснюється в залежності від складності будови. Якщо Ваше спорудження або будинок відноситься до категорії від 1 до 3-й (в новій інтерпретації СС1, СС2 або СС3), то в ДАБК буде досить реєстрації спеціального сертифікату. Для категорій з показником вище перших трьох знадобляться зовсім інші папери.

  Акт про введення об’єкта в експлуатацію є головним документом, який потрібно для введення в експлуатацію будівлі 4-5 категорій складності: супермаркетів, торгових центрів, нежитлової нерухомості, багатоповерхових будинків etc.

  Тільки при наявності даного документа можна розраховувати на дозвіл отримання сертифіката відповідності, що дозволяє користуватися об’єктом в повній мірі, тобто підключити до нього всі комунікації. До того ж без цих двох документів неможливо провести жодної операції (застави, продажу, дарування, реєстрація).

  Введення об’єкта в експлуатацію в місті Дніпропетровськ завжди пов’язаний з рядом труднощів. Це пов’язано не тільки з необізнаністю більшості громадян України, а й з самої містобудівної системою, корупцією і бюрократією. Як правило, кожен з цих факторів впливає на вартість і терміни введення будівлі в експлуатацію.

   

        Введення об’єкта в експлуатацію в Дніпрі державними структурами

   

      Порядок оформлення акта готовності передбачає його заповнення разом з усіма документами для отримання сертифікату відповідності в ДАБК.

        У ньому потрібно вказати:

  * Параметри будівництва;

  * Інформація про дозвільної та проектної документації;

  * Дані про учасників будівництва.

  Додатково акт повинен бути затверджений субпідрядником, генеральним підрядником, генеральним проектувальником, замовником, представниками профспілки і страхової компанії. Крім самого акту, власнику нерухомості буде потрібно заповнення в двох примірниках заяви про прийняття в експлуатацію будови. Порядок введення об’єкта в експлуатацію передбачає отримання сертифіката відповідності протягом 10 днів.

  Проте на практиці все виглядає зовсім по-іншому. Навіть в кращому випадку, лише підготовка документів займе не менше 2-х тижнів. Плюс біганина по державних інстанцій, які раз у раз вихідні або закриті на перерву. Додайте сюди ще фінансову складову питання, адже безкоштовно ніхто приділяти увагу Вам не буде. У підсумку виходить не тільки витрачено багато часу, але і значна кількість грошових коштів.

  Альтернативою такого складного процесу можуть стати приватні компанії, що спеціалізуються на допомозі в питаннях оформлення документів та введення в експлуатацію нерухомості. Приватні компанії можуть супроводити всю документацію для отримання позитивного результату. Однією з провідних компаній в таких питаннях в місті Дніпропетровськ є компанія «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.

        «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. – довірте оформлення документів професіоналам

      Введення будівлі в експлуатацію – це складна процедура, що вимагає правильного оформлення документів. Під час оформлення, ДАБК може призначити ряд додаткових перевірок. Якщо по одній з них до Вас виникнуть питання, то ви точно отримаєте відмову.

   Замовити консультацію

   всі поля обов'язкові

   На відміну від самостійного оформлення паперів, компанія «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. має низку переваг. В цьому випадку Вам не потрібно буде витрачати час на обхід державних інстанцій. З вами ми зустрічаємося всього лише два рази: перед початком оформлення документів і вже при отриманні готового акта. Ми відразу оголосимо чіткий список необхідних паперів і порядок видачі акту.

   Фахівці «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. розуміють наскільки для Вас важливо оперативне вирішення проблеми і тому готові відповісти на будь-яке Ваше питання 24 години на добу.

         Як замовити послугу?

   1) Відставити заявку або подзвонити по одному з телефонів для уточнення деталей

   2) Наш фахівець зустрінеться з вами в зручний для Вас час.

   3) Ми безкоштовно доставляємо готові документи.

    

         Необхідні документи для введення в експлуатацію

   Для введення будь-якої будівлі чи споруди в експлуатацію в м Дніпро вам будуть потрібні наступні документи:

   1) Право власності на об’єкт (при реконструкції);

   2) Ескізний проект (при новому будівництві);

   3) Будівельний паспорт (при новому будівництві);

   4) Зйомка масштабу 1: 500 (при відсутності, також можна замовити у нас);

   5) Документи на право власності на землю (приватизація) або договір оренди;

   6) Розпорядження про присвоєння поштової адреси;

   7) Договір і наказ про призначення «технадзорщіка»;

   8) Договір і наказ про призначення генпідрядника (за потребою);

   9) Наказ про затвердження проектно-кошторисної документації;

   10) Довідка від ОМС (управління економіки) про сплату цільового внеску (житлові об’єкти площею понад 300 кв.м., Комерційні та виробничі об’єкти);

   Терміни і ціни

   Термін отримання всієї документації і введення в експлуатацію силами компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. становить близько 10 днів.

   Ціна послуг розраховується в індивідуальному порядку.

   Для отримання більш детальної інформації та уточнення питань, залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефонами: +38 (050) 579-44-80 або +38 (067) 493-71-03. Наш офіс знаходиться за адресою вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В (вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.

        

         З повагою, колектив компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

        

    Замовити консультацію

    всі поля обов'язкові