БТІ-приват технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
"ФЛП Чайка А.Н."

замовити дзвінок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В
(вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технічний паспорт за 1 день
узаконення об'єктів нерухомості
оцінка нерухомості і майна

Замовити техпаспорт

  всі поля обов'язкові

  Узаконити самобуд

       Незаконні споруди стали вже давно звичним явищем для України. Не став винятком і місто Дніпропетровськ. За статистикою будівництво майже кожного другого об’єкта здійснюється з порушеннями дозвільного порядку. Україна за цим показником займає одне з лідируючих місць в усьому світі. Так чому жителі нашої держави так неохоче прагнуть узаконити самовільну забудову?

       Відповідно до цивільного кодексу України, під терміном «самобуд» варто розуміти всі об’єкти нерухомості, які були побудовані без законного проекту і необхідних документів, і можливо з порушеннями норм будівництва.

       Якщо споруда потрапляє хоч під один із цих пунктів, то його можна віднести до мимовільної будівництві. Такий будинок не може бути введений в експлуатацію. З цього випливає, що при зведенні будівлі порушені норми і правила чинного законодавства, а отже, воно не зможе бути заставним майном, бути продано або пройти держ. реєстрацію.

   

        Який штраф і наслідки, якщо не узаконити самобуд?

   

       Узаконення самобуду в Україні дає можливість надалі без проблем розпоряджатися своєю нерухомістю. Крім іншого, додавання в держ. реєстр забезпечує власнику захист від «захватческая» дій з боку. Не узаконене власність може бути знесена в будь-який момент за рішенням суду.

       Недотримання законодавства може призвести до серйозних наслідків. Мінімальне покарання за нелегальне будова становить 850 грн. Всього по даному виду порушень існує до 11 видів покарань, включаючи штраф до 900 неоподатковуваних податком мінімумів доходів та позбавлення волі.

       

        Як узаконити самовільне будівництво у 2017 році?

   

      Узаконити самобуд в Україні можна за допомогою держ. Органів влади. Зовсім недавно її закони включали амністію на легалізацію будівель. Однак в найближчому майбутньому на неї розраховувати вже не варто. Узаконення самобуду відбувається шляхом подачі відповідних паперів в місцеві органи влади, які зазвичай з рішенням не сильно поспішають. А без дачі хабара цей процес взагалі може затягнутися на тривалий термін. В цілому своїми силами добитися позитивного результату дуже складно. До того ж, всі документи повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства, з яким не завжди знаком звичайний обиватель.

   Замовити консультацію

   всі поля обов'язкові

       Найпростіший і при цьому ефективний спосіб узаконити самобуд в Дніпропетровську – це звернутися в спеціалізовану компанію. Однією з таких компаній є «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н. Багаторічний досвід роботи і професіоналізм співробітників дозволяє нам гарантувати позитивний результат абсолютно будь-якого проекту.

        

         Професійна допомога від «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.

    

        Одним з основних видів діяльності нашої компанії є узаконення самовільної будівлі в Україні, і зокрема в Дніпропетровську. Кваліфіковані фахівці дозволяють легалізувати будь-який вид нерухомості за найкоротший проміжок часу. Вам не буде потрібно витрачати час на чергове переоформлення документів і відсаджування в чергах до органів державної влади. Рішення всіх цих питань ми візьмемо на себе.

        Як показала практика, оформляти незаконно побудований будинок через «БТІ-Приват» за ціною практично не відрізняється від проходження всіх необхідних процедур самостійно.

        Виникає питання: навіщо витрачати час і нерви, якщо все можна довірити фахівцям?

        

         Необхідні документи, терміни і ціни?

    

        Середній термін підготовки всіх документів та легалізації самобуду не перевищує 2 тижнів. Ціна розраховується в кожному випадку індивідуально (від 75 грн \ м2).

        Багаторічний досвід нашої компанії дозволяє нам виконувати всі замовлення в найкоротші терміни. Ми бережемо час кожного клієнта. Для економії часу ви заздалегідь можете ознайомитися зі списком документів, необхідних для узаконення самовільної забудови.

   Вам буде потрібно:

   * Техпаспорт;

   * Технічний висновок про відповідність виконаного будівництва, яке підтверджує що даний об’єкт може використовуватися за своїм цільовим призначенням;

    

         Як замовити послугу «Узаконення перепланування квартири»?

    

   1) Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті. При замовленні через сайт ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

   2) Наш фахівець відвідає об’єкт (у зручний для вас час) для збору документів і проведення необхідних процедур.

   3) Ми доставляємо готовий пакет документів у зручний для Вас місце.

        

       Залишилися питання? Для отримання більш детальної інформації та уточнення питань, залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефонами: +38 (050) 579-44-80 або +38 (067) 493-71-03. Наш офіс знаходиться за адресою вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В (вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.

        

         С Уважением, коллектив компании «БТИ-ПРИВАТ» ФЛП Чайка А. Н.

        

    Замовити консультацію

    всі поля обов'язкові