БТІ-приват технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
"ФЛП Чайка А.Н."

замовити дзвінок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В
(вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технічний паспорт за 1 день
узаконення об'єктів нерухомості
оцінка нерухомості і майна

Замовити техпаспорт

  всі поля обов'язкові

  Узаконити перепланування

       За останні роки, закони України, щодо перепланування житла, зазнали ряд істотних змін. Процес узаконення перепланування квартири значно спрощений. Дозвіл відповідних органів не знадобиться в разі, якщо зміни не стосуються геометрії житла. Це стосується тільки фізичних осіб.

       Процес узаконення перепланування нерухомості стає актуальним, у випадках:

  * Якщо ви збираєтеся робити серйозний ремонт, змінюючи тих. характеристики і житлову площу;

  * Якщо зміни вже були зроблені раніше без оформлення відповідних документів;

       Без відповідних документів також неможливо:

  * продаж квартири;

  * Оформлення застави;

  * Успадкування житла;

  * Оформлення дарування.

       Недотримання існуючого законодавства спричинить за собою суворе покарання. Законом України передбачена адміністративна, і в деяких випадках кримінальна відповідальність. Крім іншого, самовільна зміна технічних характеристик будівлі може спричинити його руйнування.

       З огляду на вищесказане, процес узаконення явно не варто ігнорувати. Легальне володіння майном і справжні документи дозволять безперешкодно розпоряджатися володінням.

       

        Як узаконити перепланування квартири?

       

       Для легалізації зміни в будові житлового майна буде потрібно отримання нового техпаспорта. Для цього необхідно викликати працівника з (бюро технічної інвентаризації) «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н. і оформити у нього замовлення. Узаконення перепланування квартири в Дніпропетровську проходить приблизно так само, як і в будь-якому іншому місті України.

       Проектна документація замовляється в спеціальних організаціях, що мають відповідну ліцензію, але в даному випадки проектну документацію можуть виготовити партнери «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н. Даний пакет документів робиться з урахуванням технічних умов, які потрібно взяти у технічних служб. Наприклад, не можна міняти систему вентиляції без узгодження з відповідною організацією. Якщо будинок є пам’яткою культури не можна проводити реконструкцію без згоди органів культури. В цілому отримання дозвільних документів має безліч своїх нюансів.

       Після проведення ремонтних робіт з порушеними несучими конструкціями готовий об’єкт приймає спеціальна державна комісія. Для цього буде потрібно надати заяву в Дозвільний центр. Після перевірки і складання спеціального акта, власник нерухомості звертається в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н. для отримання технічного паспорта.

       

   Замовити консультацію

   всі поля обов'язкові

         Скільки коштує узаконити перепланування квартири в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

        

        Багатьох сьогодні цікавить питання: скільки коштує узаконення в БТІ Дніпропетровська? Відразу відповісти на нього неможливо. Ціна послуг БТІ на перепланування квартири встановлюється індивідуально в залежності від планованих змін в конструкції. Попередньо, середня ціна на узаконення перепланування становить:

   * Для квартири, якщо не порушені несучі конструкції від 3500 грн .;

   * Для квартири, якщо порушені несучі конструкції – розраховується індивідуально;

   * Для приватного будинку від 75 грн \ м2;

   * Для комерційної нерухомості від 100 грн \ м2;

        Точну ціну можна буде дізнатися лише після попередньої оцінки і вимірів. Для замовлення послуги залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

         Термін узаконення перепланування квартири в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

        Законний процес легалізації реконструкції житла в державних структурах займає жодну тиждень. Особливо це стосується міста Дніпро, в якому дана послуга користується особливою популярністю. Тому велика частина власників житлових об’єктів довіряють легалізацію зміни конструкції житла приватним організаціям, що спеціалізуються на даному виді діяльності. З їх допомогою процедура оформлення ставати простою і швидкою.

        Наша компанія вже впродовж багатьох років надає професійну допомогу в отриманні готових документів на перепланування житлових будівель в місті Дніпропетровську. З нами Вам не буде потрібно самостійно обходити всі необхідні інстанції для отримання дозволу на проведення тих чи інших видів робіт.

        Ми відразу повідомимо список документів, необхідних для того, щоб узаконити перепланування квартири. Вам залишається зосередитися на ремонті квартири, а оформленням перепланування займуться справжні професіонали своєї справи. Термін отримання всієї документації не перевищує 2 тижнів.

        

         Як замовити послугу «Узаконення перепланування квартири»?

        

   1) Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті. При замовленні через сайт ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

   2) Наш фахівець відвідає об’єкт (у зручний для вас час) для збору документів і проведення необхідних процедур.

   3) Ми доставляємо готовий пакет документів у зручний для Вас місце.

    

   Залишилися питання? Для отримання більш детальної інформації та уточнення питань, залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефонами: +38 (050) 579-44-80 або +38 (067) 493-71-03. Наш офіс знаходиться за адресою вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В (вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.

        

         З повагою, колектив компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

      

    Замовити консультацію

    всі поля обов'язкові