БТІ-приват технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
"ФЛП Чайка А.Н."

замовити дзвінок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В
(вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технічний паспорт за 1 день
узаконення об'єктів нерухомості
оцінка нерухомості і майна

Замовити техпаспорт

  всі поля обов'язкові

  Техпаспорт БТІ на багатоповерховий (багатоквартирний) житловий будинок

      Технічний паспорт на житловий багатоквартирний будинок – це поверховий план будівлі з урахуванням всіх житлових і технічних поверхів. Отримують цей документ по закінченню будівництва багатоквартирного будинку. Його оформленням і внесенням подальших коригувань займається власник житла.

   

       Яка інформація заноситься в техпаспорт на житловий багатоповерховий будинок?

  1. Поверховий план будівлі, включаючи фундамент і покрівлю.

  2. Дата закінчення будівництва і повні дані забудовника.

  3. Характеристики конструкції будинку: матеріал, технологія будівництва і так далі.

  4. Параметри житлового будинку: кількість поверхів, площа, висота.

       При проведенні в будові капітального ремонту, техпаспорт підлягає обов’язковій заміні.

   

  Для чого потрібен технічний паспорт на багатоквартирний житловий будинок?

   

   

       Без наявності техпаспорта на багатоповерховий житловий будинок не представляється можливості введення нерухомості в експлуатацію. В результаті власник не зможе отримати на нього права і продавати квартири. До того ж, тільки при наявності даного документа можлива видача технічних паспортів на всі приватні квартири.

       У нього заносяться дані про опалювальній системі будинку, що допомагає власникам квартир розрахувати індивідуальний тариф на комунальні послуги. Ще він використовується при переплануванні або реконструкції квартири. В цьому випадку власнику потрібно пред’явити паспорт на своє житло і загальний на всю будівлю.

   

  Як оформити технічний паспорт багатоквартирного будинку в Дніпропетровську?

   

   

       Розрізняють два види отримання техпаспорта: первинне і вторинне. До першого відноситься видача документів відразу після зведення будівлі. Вторинне переоформлення здійснюється після капітального ремонту. Для кожного з них знадобиться різний пакет паперів.

       Оформлення техпаспорта в Дніпрі здійснюється в БТІ. Для його отримання необхідно надати певний пакет документів, список яких залежить від типу об’єкта. Найчастіше власник будівлі відразу легалізує довколишні споруди, якщо такі є.

       Після подачі всіх необхідних паперів в БТІ, працівники даної організації повинні в обов’язковому порядку провести технічну інвентаризацію будівлі. Для цього на об’єкт виїжджають фахівці для замірів нерухомості і складання відповідного акту. Саме на підставі отриманих вимірів і акту про перевірку видається техпаспорт на багатоповерховий житловий будинок.

       З першого погляду все здається, легко і просто. Насправді ж отримання техпаспорта – це трудомісткий і тривалий процес. Власнику житла доведеться відсидіти жодну чергу і заповнити купу документів. За терміновість доведеться неофіційно доплатити. Всі кабінети працюють за своїм графіком, який відомий тільки самим співробітникам БТІ. Технік може приїхати в будь-який час на тижні без попереджувального дзвінка.

       Такі незручність схиляють багатьох власників багатоповерхових будинків звертати в приватні компанії. У них не твориться такий бардак, як в державних організаціях, і робота виконується швидко і якісно. Однією з таких компаній Дніпропетровська є «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.

   

  Переваги виготовлення технічного паспорта для багатоквартирного житлового будинку в компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.

   

   

       На відміну від державних структур, ми професійно підходимо до вирішення питань кожного нашого клієнта. Для отримання техпаспорта на багатоповерхове будова Вам навіть не знадобитися залишати свій об’єкт. Ми відразу повідомимо, які будуть потрібні документи для проходження процедури, і приїдемо для їх збору. Нашого фахівця по вимірах не потрібно чекати тиждень – він приїде у зручний для Вас час.

       Вам ніколи вирішувати питання в робочий час? Не проблема, наша кваліфікована служба підтримки працює цілодобово. Якщо Вам потрібна по-справжньому надійна компанія для легалізації нерухомості, то обов’язково звертайтеся в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.

   

  Як замовити технічний паспорт для багатоповерхового будинку в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.?

   

   

  1. Дзвінок по одному з контактів або заповнення заявки на сайті. Обговорення подробиць з нашим кваліфікованим менеджером.

  2. Виїзд фахівця на об’єкт в день звернення або в будь-який інший зручний для Вас час.

  3. Доставка готового документа.

   

   Замовити техпаспорт БТІ на багатоповерховий (багатоквартирний) житловий будинок

   всі поля обов'язкові

   Необхідні документи для оформлення технічного паспорта на багатоквартирний будинок. Терміни і ціни.

    

        Вартість виготовлення технічного паспорта для багатоквартирного житлового жому в компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. розраховується в залежності від загальної квадратури і конструктивної складності будови. З порядком цін Ви можете ознайомитись на сторінці сайту “Вартість робіт“.
        Термін виготовлення техпаспорта на багатоквартирний житловий будинок в залежності від обсягу роботи визначається індивідуально для кожного об’єкта.

    

   Для проведення технічної інвентаризації вам будуть потрібні наступні документи.

   * Паспорт і ідентифікаційний код заявника (оригінал + копія);

   * При зверненні за дорученням: додатково довіреність (оригінал + копія);

   * Правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомості (оригінал + копія) – техпаспорт на об’єкт нерухомості (при наявності);

   * Документ, що підтверджує право власності або користування на земельну ділянку;

   * Копія розпорядження про присвоєння поштової адреси зі схемою (при новому будівництві, або реконструкції).

   У разі проведення реконструкції, нового будівництва:

   * Декларація (повідомлення) про початок проведення будівельних робіт (завірені печаткою організації);

   * Декларація про готовність об’єкта до експлуатації (завірена печаткою організації);

   * Проектна документація (завірена печаткою організації).

   Для юридичних осіб додатково:

   * Лист із заявкою на виготовлення паспорта;

   * Довіреність від організації або її ксерокопія, що підтверджує повноваження керівника (завірені печаткою організації);

   * Ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію;

   * Довідка ЄДРПОУ.

    

        Даний перелік документів є стандартним. Для отримання детальної інформації та уточнення питань, залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефонами: +38 (050) 579-44-80 або +38 (067) 493-71-03. Наш офіс знаходиться за адресою вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В (вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.

     Ознайомитися з усіма варіантами технічних паспортів ви зможете на загальній сторінці розділу, перейшовши за посиланням “Техпаспорт БТІ“.

    

   З повагою, колектив компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

   Назад