БТІ-приват технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
"ФЛП Чайка А.Н."

замовити дзвінок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В
(вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технічний паспорт за 1 день
узаконення об'єктів нерухомості
оцінка нерухомості і майна

Замовити техпаспорт

  всі поля обов'язкові

  Техпаспорт БТІ на квартиру

       Мало хто замислюється про стан документів на житло, поки справа не доходить до будь-яких операцій з нерухомістю. І тоді з’ясовується, що техпаспорт неправильно оформлений або його зовсім немає. Для початку давайте з’ясуємо: для чого призначений даний документ, і якими організаціями він видається.

       Технічний паспорт на квартиру – це масштабний план об’єкта, з докладним описом кожного приміщення. Він включає в себе загальну площу приміщень, кількість кімнат, дату зведення споруди, висоту стель, кількість поверхів в завданні, наявність водопроводу, каналізації і багато іншої технічної інформації.

       Без техпаспорта неможливо здійснити перепланування будинку, здійснити купівлю / продаж об’єкта і будь-яку іншу фінансову операцію з нерухомістю.

       У Дніпропетровську даний документ виготовляється органами БТІ при первинній інвентаризації будови. Всі подальші зміни в конструкції об’єкта (реконструкція, перепланування) повинні фіксуватися і заноситися в паспорт.

   

  Технічний паспорт на квартиру в державному БТІ

   

   

       Планова інвентаризація житлових об’єктів повинна здійснюватися кожні п’ять років. Техпаспорт на квартиру не повинен бути старше п’ятирічного віку, а планування будівлі в ньому повинна відповідати дійсності. Будь-яке, навіть незначна зміна площі житла, вже вважається переплануванням і обов’язково відбивається на папері. Тому при покупці квартири все, пов’язані з БТІ питання, найкраще вирішувати з власником ще до угоди. В іншому випадку, платити штраф і займатися переоформленням доведеться саме Вам.

       При бажанні замовити технічний паспорт на квартиру в державному БТІ власник нерухомості зустрінеться з цілим рядом труднощів:

  • По-перше – це втрата безлічі часу і нервів. У державних структурах не вистачає кадрів, а ось черга на дану послугу збирається пристойна. Тому будьте готові витратити на отримання техпаспорта ні один тиждень.

  • По-друге – це невизначена ціна. Ціна складається з декількох офіційних внесків і пари бланків. На жаль в сучасних бюрократичних реаліях справи йдуть набагато гірше.

  • По-третє – це незручно. Для того, щоб отримати план квартири в держ. БТІ, необхідно пройти інвентаризацію. Точну дату візиту фахівця Ви не оголосять, обмежившись лише зразковим часовим проміжком. Доводиться відкласти всі справи і чекати, коли зволить відвідати об’єкт працівник держ. служби.

   

  Оформлення квартири в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. – ціни і терміни.

   

   

       Оптимальним способом замовити технічний документ про інвентаризацію є звернення в висококваліфіковану компанію, таку як «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М. Ми цінуємо час кожного свого клієнта, і тому виготовимо техпаспорт на квартиру в термін до 1 дня.

       Наші фахівці проведуть всі необхідні виміри в зручне для вас час без будь-яких затримок. Завдяки безперервній роботі служби підтримки ми готові відповісти на будь-яке ваше питання в цілодобовому режимі.

       Вартість роботи по виготовленню технічних паспортів варіюється від обсягу виконуваних робіт, так як на кожен об’єкт необхідно підготувати певний пакет документів. Ознайомитися з прайсом вартості робіт можна в розділі «Вартість послуг» або на відповідних сторінках сайту “Вартість робіт”. Для постійних замовників діють знижки, а для посередників і агентів нерухомості є можливість скористатися бонусною системою. Рекомендується уточнювати при замовленні документації у менеджера, підсумкову вартість роботи. Техпаспорт на квартиру в Дніпропетровську в нашій компанії можна зробити недорого і швидко.

   

  Як замовити технічний паспорт на квартиру в «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка О.М.?

   

   

  1. Дзвінок по одному з контактів або заповнення заявки на сайті. Обговорення подробиць з нашим кваліфікованим менеджером.

  2. Виїзд фахівця на об’єкт в день звернення або в будь-який інший зручний для Вас час.

  3. Доставка готового документа.

   
   
   

   Замовити техпаспорт БТІ на квартиру

   всі поля обов'язкові

   Необхідні документи для оформлення технічного паспорта на квартиру

    

    

   Для проведення технічної інвентаризації вам будуть потрібні наступні документи.

   • паспорт та ідентифікаційний код заявника (оригінал + копія);

   • при зверненні за дорученням: додатково довіреність (оригінал + копія);

   • правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомості (оригінал + копія) – техпаспорт на об’єкт нерухомості (при наявності);

   • документ, що підтверджує право власності або користування на земельну ділянку;

   • копія розпорядження про присвоєння поштової адреси зі схемою (при новому будівництві, або реконструкції).

   У разі проведення реконструкції, нового будівництва:

   • декларація (повідомлення) про початок проведення будівельних робіт (завірені печаткою організації);

   • декларація про готовність об’єкта до експлуатації (завірена печаткою організації);

   • проектна документація (завірена печаткою організації).

   Для юридичних осіб додатково:

   • лист із заявкою на виготовлення паспорта;

   • довіреність від організації або її ксерокопія, що підтверджує повноваження керівника (завірені печаткою організації);

   • ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію;

   • довідка ЄДРПОУ.

    

        Даний перелік документів є стандартним. Для отримання детальної інформації та уточнення питань, залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефонами: +38 (050) 579-44-80 або +38 (067) 493-71-03. Наш офіс знаходиться за адресою вул. Князя Володимира Великого 18, оф. 510-В (вул. Плеханова, 18) м Дніпро, 49000.

     Ознайомитися з усіма варіантами технічних паспортів ви зможете на загальній сторінці розділу, перейшовши за посиланням “Техпаспорт БТІ“.

    

   З повагою, колектив компанії «БТІ-ПРИВАТ» ФОП Чайка А. Н.

    
   Назад