бти-приват техническая инвентаризация объектов недвижимости
"ФЛП Чайка А.Н."

заказать звонок

+38 (050) 579-44-80

+38 (067) 493-71-03

ул. Князя Владимира Великого 18, оф. 510-В
(ул. Плеханова, 18) г. Днепр, 49000.
bti-privat@ua.fm

ваш технический паспорт за 1 день
узаконение объектов недвижимости
оценка недвижимости и имущества

Заказать техпаспорт

все поля обязательны

Нардепи хочуть повернути паперове свідоцтво щодо власності на нерухомість

Нардепи побоюються за електронний держреєстр

Джерело: Закон і Бізнес
Пропонується повернутися до паперового свідоцтва про право власності на нерухомість з підписом та печаткою. Автори ініціативи побоюються зникнення інформації з відповідного електронного держреєстру.
В парламенті зареєстровано проект «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» щодо оформлення права власності на нерухоме майно» (№4768). У документі пропонується доповнити закон стст.261 і 262, якими регламентувати формування та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
Ініціатори змін зазначають, що з прийняттям 26 листопада 2015 року закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у новій редакції було ліквідовано порядок видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які друкувалися на бланках суворої звітності, з підписом керівника організації та/або державного реєстратора, з мокрою печаткою.
На сьогодні при оформленні права власності на новостворене майно не передбачається отримання такого документа, а видається «листок формату А4, на якому друкується інформація з Державного реєстру речових прав». Автори проекту вважають, що таким чином унеможливлюється захист прав власника у разі зникнення відповідної інформації та/або відсутності доступу до Державного реєстру прав власності.

Назад